Pożyczki hipoteczne Wrocław – bezpłatne porównanie

Szukasz pożyczki hipotecznej we Wrocławiu? Nie wiesz który bank ma najtańszą ofertę? Skontaktuj się z nami - prześwietlimy oferty banków bezpłatnie!

Pożyczki hipoteczne - czym są?

Pożyczka hipoteczna to produkt finansowy przeznaczony dla osób, które poszukują finansowania w większej wysokości i z wydłużonym terminem spłaty. Zobowiązanie jest zaciągane pod zastaw wolnej od obciążeń nieruchomości, której właścicielem jest pożyczkobiorca. Z reguły są to pożyczki z okresem spłaty nawet do kilkudziesięciu lat. Zabezpieczeniem jest w tym przypadku hipoteka danej nieruchomości. Taka pożyczka ma jeszcze inne zalety. Wydłużony okres spłaty oraz obniżone w stosunku do pożyczek gotówkowych oprocentowanie. Mechanizm taki pozwala na spłatę niższych rat . Jednocześnie wiąże się ze zwiększeniem zdolności kredytowej Klienta i uzyskaniem większej kwoty gotówki. Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania uzyskanych środków finansowych na dowolny cel bez konieczności udokumentowania w banku ich przeznaczenia.

W celu uzyskania takiej pożyczki z powodzeniem możesz skorzystać z pomocy naszego pośrednika kredytowego z Wrocławia. Skompletuje on z Tobą niezbędne dokumenty i pomoże przejść przez procedury bankowe. Doradca kredytowy Wrocław doskonale orientuje się w przepisach i procedurach bankowych. Pomoże Ci dobrać pożyczkę jak najbardziej korzystną dla Ciebie. I co najważniejsze zrobi to całkowicie bezpłatnie.

Pożyczki hipoteczne Wrocław to niezależni eksperci finansowi.Jesteśmy organizacją skupiającą profesjonalistów zajmujących się pośrednictwem finansowym na co dzień. Poprzez naszych członków współpracujemy z ogromną rzeszą banków i instytucji finansowych co daje szeroki wachlarz możliwości dla Klienta. Bezpłatnie porównamy dla Ciebie propozycje różnych banków i pomożemy wybrać tę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

 
  • 8:00 - 17:00
  • nieczynne

Kto może uzyskać pożyczkę hipoteczną we Wrocławiu - jakie wymagania trzeba spełnić w tym roku?

 O pożyczkę hipoteczną we Wrocławiu może starać się każdy, kto jest właścicielem wolnej od obciążeń nieruchomości. Posiada stałe dochody i spełnia określone przez bank wymogi wiekowe.

Maksymalna kwota pożyczki jest ustalana na podstawie wskaźnika LTV (loan to value). Określa on wartość nieruchomości w stosunku do wysokości pożyczki. Drugim, ważnym czynnikiem mającym wpływ na wysokość udzielanej pożyczki jest zdolność kredytowa Klienta. Reasumując przeważnie kwota ta wynosi maksymalnie do 80% wartości nieruchomości. Oczywiście, jeżeli Klient uzyskuje w odpowiedniej wysokości stałe i opodatkowane wpływy pochodzące z wynagrodzenia bądź prowadzenia działalności gospodarczej.

Kto może uzyskać pożyczkę hipoteczną we Wrocławiu - jak wygląda procedura?

Procedura udzielania pożyczki hipotecznej we Wrocławiu wymaga zgromadzenia i dostarczenia do banku sporej ilości wymaganych dokumentów. Powoduje to wydłużenie całego procesu weryfikacji. Jednakże doradca finansowy Wrocław pomoże Ci w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Podpowie o jakie dokumenty i w jakiej kolejności występować. Bez wątpienia przyczyni się to do skrócenia czasu zakończenia całej procedury.

Dodatkowo należy się również liczyć z wystąpieniem kosztów początkowych. Wiąże się to z koniecznością zawarcia przez pożyczkobiorcę umowy ubezpieczenia na życie bądź ubezpieczenia chroniącego na wypadek utraty pracy lub likwidacji działalności gospodarczej. Poza tym bank będzie wymagał ubezpieczenia nieruchomości będącej zabezpieczeniem pożyczki.

Dokumenty jakie należy dołączyć do wniosku są zależne od indywidualnych wymogów danego banku. Bez wątpienia jednak oprócz wniosku należy dołączyć dwa dokumenty ze zdjęciem potwierdzające tożsamość. Może to być przykładowo dowód osobisty i prawo jazdy. Wymagany jest również dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość współmałżonka lub dokument potwierdzający rozdzielność majątkową. W następnej kolejności są zaświadczenia potwierdzające źródło i wysokość stałego dochodu. I kolejna jest dokumentacja dotycząca samej nieruchomości. Niewątpliwie bank będzie wymagał dostarczenia aktu własności i wyciągu z księgi wieczystej. Z pewnością w przypadku mieszkań niezbędne jest zaświadczenie o braku zadłużenia w opłatach czynszowych. Niektóre banki wymagają też aktualnej wyceny nieruchomości. Większość jednak wykonuje ją sama oczywiście na koszt przyszłego pożyczkobiorcy.

Cała procedura dotycząca udzielenia pożyczki hipotecznej rozpoczyna się od złożenia wniosku kredytowego wraz z wymaganymi dokumentami. W następnej kolejności bank dokonuje oceny zdolności kredytowej, weryfikuje dokumenty dotyczące nieruchomości i podejmuje decyzję. Czas na rozpatrzenie wniosku wynosi dwa do trzech tygodni. Oczywiście w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku Klient podpisuje umowę kredytową. Następnie są uruchamiane środki finansowe z kredytu.

Ze względu na długi okres kredytowania musimy wziąć również pod uwagę koszty pożyczki. Niewątpliwie uwzględnimy prowizję za udzielenie pożyczki, wysokość odsetek i koszty wyceny . Z pewnością nie bez znaczenia są również koszty związane z ubezpieczeniem samej nieruchomości oraz koszty ubezpieczenia Klienta. W związku z tym iż całość procedur jest dosyć skomplikowana i czasochłonna warto skorzystać z pomocy doświadczonego eksperta. Dlatego Doradca finansowy Wrocław zawsze chętnie służy pomocą. Pomoże wyliczyć ogólne koszty i przeprowadzi przez cały gąszcz procedur.

Dlaczego warto zaufać Niezależnym Doradcą Kredytowym z Wrocławia?

Nasi niezależni Doradcy Finansowi z Wrocławia są na bieżąco ze zmieniającymi się wymaganiami dotyczącymi pożyczek hipotecznych we Wrocławiu. Nasza pomoc jest zupełnie darmowa. Decydując się na skorzystanie z naszych usług otrzymujesz fachowe wsparcie na każdym etapie i masz gwarancję, że wspólnie wybierzemy ofertę najlepszą dla Ciebie.

Jako niezależni doradcy kredytowi pomogliśmy już wielu osobom. Mamy wypracowane lata doświadczenia w tej dziedzinie i olbrzymią ilość finałów zakończonych sukcesem i zadowoleniem naszych Klientów.

Zatem jeżeli poszukujesz pożyczki hipotecznej zadzwoń +48 533 88 78 78 lub zapukaj do naszych drzwi ( ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław 53-332). Nasz doradca kredytowy czeka by Ci pomóc, zadzwoń teraz!

 
  • 8:00 - 17:00
  • nieczynne