Doradca Finansowy Lubin, Doradca Kredytowy czy Ekspert?

Bezpłatne porównanie ofert kredytów bankowych w Lubinie

Przymierzasz się do zakupu mieszkania lub domu w Lubinie? Może potrzebujesz gotówki na nieprzewidziane wydatki? Świetnie się składa, dzięki naszej firmie Niezależnych Ekspertów Finansowych z Lubina (nazwa do 2017 to Doradca Finansowy Lubin, Doradca Kredytowy), możesz bezpłatnie sprawdzić swoją zdolność kredytową oraz porównać oferty kredytów bankowych. W ofercie naszych pośredników finansowych są: kredyty hipoteczne, kredyty firmowe, kredyty gotówkowe, kredyty refinansowe, kredyty konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne oraz wiele innych produktów bankowych oraz finansowych!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Lubinie i okolicach

Telefon: +48 533 88 78 78

Ekspert Finansowy Lubin

Planujesz zakup działki, budowę domu lub gruntowny remont mieszkania? A może chcesz kupić nowy samochód albo potrzebujesz pieniędzy na rozwój przedsiębiorstwa? Wszystkie te plany niejednokrotnie wymagają konkretnego wsparcia finansowego. Wybór najkorzystniejszej oferty kredytowej nierzadko stanowi problem. Dla przykładu wystarczy wspomnieć, że całkowity koszt kredytu hipotecznego w zależności od banku, może się różnić od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ogromna różnica, prawda? Takie pieniądze lepiej zaoszczędzić i przeznaczyć na inny cel. Nasz zespół wykwalifikowanych doradców finansowych posiada szeroką i stale aktualizowaną ofertę produktów finansowych oraz kredytowych. Szeroka wiedza oraz zdobywane latami doświadczenie, pozwalają nam pomagać Klientom w takich kwestiach jak kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt firmowy i wiele innych.

Bezpłatne porównanie kredytów w Lubinie – dlaczego warto skorzystać w 2022 roku?

Wszelkie zestawienia i rankingi kredytów i pożyczek, które bez problemu można znaleźć w Internecie, mogą być bardzo mylące. Ich autorzy odnoszą się jedynie do oferty, nie uwzględniając specyfiki banku. Tak naprawdę potencjalny Klient nadal nie wie, czego faktycznie może się spodziewać i na co może w liczyć. Nie warto też marnować czasu na chodzenie od banku do banku. Lepiej zwrócić się do ekspertów finansowych w Lubinie, posiadających w jednym miejscu ofertę kilkudziesięciu placówek finansowych. Otrzymasz ich bezpłatne, kompleksowe porównanie będące kluczem do dobrego wyboru. Zauważmy, że sama oferta przedstawiona przez bank to nie wszystko. Trzeba także zwrócić uwagę na szereg innych czynników, każdorazowo uwzględniając specyfikę danego banku i poziom ryzyka. To, na co w jednej placówce zostanie wyrażona zgoda, w innej może być przyczyną odrzucenia wniosku. Niektóre banki nie udzielają świadczeń osobom nieposiadającym umowy na czas nieokreślony lub odrzucają wnioski osób, które przy poprzednich kredytach spóźniały się (nawet nieznacznie) ze spłatą raty. Pomoc wykwalifikowanego specjalisty może w tym przypadku okazać się nieoceniona.  

Co obejmuje nasza oferta? Jako że naszą specjalnością są kredyty, oferta skupia się głównie na takich produktach finansowych jak:

  • Kredyt hipoteczny
  • Kredyt gotówkowy
  • Kredyt dla firmy
  • konsolidacja kredytów
  • pożyczka hipoteczna
  • kredyty samochodowe

To wszystko nie ogranicza jednak naszego pola działania. Pomagamy między innymi osobom pracującym za granicą w uzyskaniu kredytu hipotecznego, również w programie „Mieszkania dla Młodych”. Ponadto zajmujemy się kredytami konsolidacyjnymi, pozwalającymi nie tylko na połączenie wszystkich zobowiązać kredytowych w jedno, ale również na obniżenie wysokości spłacanych rat. Następnie nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu leasingów i planów oszczędnościowych.

Współpraca z Niezależnym Ekspertem Finansowym w Lubinie. Jak wygląda w 2022?

Na czym polega współpraca z ekspertem finansowym? Wyżej wspomnieliśmy o niektórych jej aspektach, jednak nie zaszkodzi ich doprecyzować. Po pierwsze, podkreślmy że nasze usługi są całkowicie darmowe – nasze wynagrodzenie pokrywają prowizje. Klient nic nie traci, a wiele może zyskać. Działamy niezależnie, więc naszym celem jest tylko i wyłącznie dobro Klientów, a naszą rzetelność poświadczają pozytywne opinie osób, które już skorzystały z usług.

Na początku doradca finansowy skupia się na analizie potrzeb i możliwości Klienta oraz analizuje dostępne rozwiązania finansowe i przedstawia ich porównanie. Sugeruje najlepsze możliwe rozwiązania dostępne w danym czasie na rynku. Tłumaczy wszelkie zawiłości i rozwiewa pojawiające się wątpliwości. Następnie pomaga w załatwieniu formalności związanych ze złożeniem wniosku o kredyt. Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kompleksowe wsparcie na każdym kroku starania się o finansowanie, stanowią gwarancję szybkiego i bezproblemowego przejścia przez cały proces.

Profesjonalne pośrednictwo finansowe to gwarancja podjęcia dobrych skutecznych działań. Pomagamy wybrać najlepsze źródło finansowania, wspieramy w negocjacjach z bankiem oraz spełnieniu wszelkich warunków koniecznych do uzyskania kredytu. Dzięki pomocy Niezależnego Eksperta Finansowego cała procedura kredytowa staje się jedynie prostą i bezproblemową formalnością. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!