parallax background

Niezależna i bezpłatna pomoc w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych we Wrocławiu i całym woj. dolnośląskim

N iezależni Eksperci Finansowi oddział Wrocław - jesteśmy ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby działające zawodowo w obszarze pośrednictwa finansowego, porównania kredytów hipotecznych, gotówkowych i ofert bankowych.

Nasza firma wspiera działalność zawodową swoich członków, tworząc warunki do stałego podnoszenia poziomu i standardu świadczonych usług oraz poszerzania wiedzy w tym zakresie. Firma została powołana w celu niesienia pomocy osobą w ich finansach osobistych, firmowych oraz dla NGO. Zasady działania naszej działalności oraz prawa i obowiązki członków reguluje Statut.

Nasza firma realizuje swoje cele przez współdziałanie z pracownikami banków oraz firm leasingowych, dzięki stałej współpracy jesteśmy w stanie dobierać dla Państwa najlepsze produkty - jak najbardziej dopasowane do Waszych potrzeb. Nasz obszar działania obejmuje oferty kredytów oraz leasingów dla firm oraz osób prywatnych i instytucji pozarządowych.

Zakres naszego działania to również gromadzenie materiałów źródłowych i informacji zawodowych oraz wymianę doświadczeń w kontaktach z podmiotami zagranicznymi, prowadzenie działalności w poszerzania wiedzy z zakresy finansów i kredytów obywateli Polskich oraz UE.

Dlaczego warto zaufać naszym ekspertom finansowym z Wrocławia?

Niemal wszystkie banki w jednym miejscu

Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów finansowych i kredytowych którą stale aktualizujemy.

Działamy bezpłatnie

Nasze wynagrodzenie pochodzi z prowizji banku - dzięki temu nasi Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.


Porównujemy leasingi

W naszej ofercie poza kredytami znajdują się również leasingi, jesteśmy wstanie dobrać najlepszą ofertę do większości przypadków.

Działamy niezależnie

W odróżnieniu od innych firm pośrednictwa finansowego w Polsce my jesteśmy w pełni niezależni, dzięki czemu możemy działać z nastawieniem na dobro naszych klientów


Działamy etycznie

Podlegamy pod Komisję Nadzoru Finansowego i działamy według jej zaleceń, przestrzegamy kanonu dobrych praktyk rynku finansowego.

Najlepsi eksperci finansowi

Nasz zespół to wysoce wykwalifikowana kadra specjalistów ds. finansów, działamy na rynku do kilkunastu lat.