Kredyt hipoteczny Wrocław – kredyt na mieszkanie – bezpłatne porównanie

Szukasz najtańszego kredytu hipotecznego we Wrocławiu? Nie wiesz którą ofertę wybrać? Nasi Niezależni Eksperci Kredytowi porównają dla Ciebie banki za darmo!

Kredyty hipoteczne Wrocław - kredyty mieszkaniowe - prześwietlamy oferty banków!
Kredyty hipoteczne Wrocław - kredyty mieszkaniowe - prześwietlamy oferty banków!

Kredyt hipoteczny to kredyt wzięty pod zastaw jeszcze nieposiadanej nieruchomości, może to być mieszkanie lub dom. Zaciągana pożyczka jest zatem zabezpieczona w szczególny sposób, dlatego też jest inna niż kredyty finansowe zazwyczaj oferowane przez banki. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania swojego wymarzonego miejsca do życia i nie dysponujesz wolną gotówką, tego rodzaju rozwiązanie jest rzeczywiście warte uwagi. To oczywiście bardzo ryzykowne rozwiązania, niemniej jednak właśnie z tego powodu warto zdecydować się na spotkanie z wykwalifikowanym ekspertem finansowym we Wrocławiu. W naszej firmie jesteśmy po to, by sprawić, żeby kredyt mieszkaniowy we Wrocławiu był jak najmniej ryzykowny i by marzenia naszych klientów się spełniły. 

Sprawdź również Bezpieczny kredyt 2% dla mieszkańców Wrocławia.

 

Godziny pracy:

  • 8:00 - 17:00
  • nieczynne

Jak wziąć najtańszy kredyt hipoteczny we Wrocławiu? Sprawdzamy!

W związku z tym, że jest to zobowiązanie wieloletnie, banki są dość restrykcyjne przy ich udzielaniu, zaczyna się ten proces już przy doborze dokumentów wymaganych przepisami. W przypadku kredytu hipotecznego we Wrocławiu już nie wystarczy sam dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. Z tego też względu zatrudnieni u nas doradcy finansowi z Wrocławia pomagają wszystkim w skompletowaniu wszelkich niezbędnych dokumentów wymaganych przez banki oferujące kredyty mieszkaniowe. Kontaktując się z doświadczonymi specjalistami w zakresie udzielania kredytów, masz pewność, że doradca finansowy z Wrocławia skompletuje wszystkie potrzebne dokumenty. Praca z naszą firmą pozwoli nie tylko w łatwiejszym zawarciu umowy o kredyt mieszkaniowy, ale również oszczędzi czas.

Zaufaj Niezależnym Ekspertom Finansowym z Wrocławia
Kredyty hipoteczne Wrocław, bezpłatnie porównamy dla Ciebie oferty kredytów bankowych na ten rok!

Czym jest kredyt mieszkaniowy - hipoteczny?

Kredyt hipoteczny, zwany też potocznie kredytem mieszkaniowym to zobowiązania wieloletnie wobec banku. Korzystają z niego zazwyczaj ci, którzy nie dysponują wolnymi środkami finansowymi na to, by zakupić mieszkanie lub też wybudować własny dom. Nie ma jednak jednego wzoru dla takiego kredytu, z tego względu banki oferują wiele różnych kredytów hipotecznych we Wrocławiu. W rezultacie osoby chcące się o nie ubiegać często nie wiedzą jak wybrać najlepszą ofertę. Ocena możliwości własnych często jest zbyt wysoka i po prostu nieprawdziwa. Z kolei pracownicy banku myślą jedynie o tym, by sprzedać jak najkorzystniej swój produkt finansowy. Jeśli zatem ktoś jest bliski podjęcia decyzji o tym, by wziąć kredyt hipoteczny we Wrocławiu, powinien skorzystać z oferty usługi firmy zatrudniającej specjalistów od finansów. Doradca kredytowy na co dzień zajmujący się sprawami finansowymi doskonale wie, w jaki sposób czytać wszystkie zapisy umieszczone w umowach przez banki oferujące kredyt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny jest dla większości Polaków jedynym sposobem na zdobycie własnego mieszkania. Nikt też nie bierze ani tego, ani żadnego innego rodzaju kredytu dla przyjemności, tym bardziej że w odniesieniu do kredytów mieszkaniowych jest to poważne obciążenie finansowe na długie lata. Warto zatem dokładnie rozważyć wszystkie okoliczności przed podjęciem decyzji i wyborem instytucji kredytującej.

Kredyt hipoteczny to długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest hipoteka. Pojęcie to obejmuje kredyt mieszkaniowy, czyli udzielany na zakup mieszkania, domu, budowę, zakup działki budowlanej, ale także kredyt konsolidacyjny, kredyt pod budownictwo komercyjne, czy pożyczkę hipoteczną. Kredyt mieszkaniowy jest kredytem celowym, o konkretnym przeznaczeniu, nie można go zatem wydać na coś innego, niż cele mieszkaniowe. Gdyby tak się zdarzyło, bank – kredytodawca ma prawo do wypowiedzenia umowy, może też kontrolować sposób wydatkowania pieniędzy uzyskanych na cele mieszkaniowe. Ponieważ umowa o udzielenie kredytu hipotecznego to dla obu stron bardzo poważna transakcja, wymaga więc spełnienia szeregu wymogów formalnych. Kredytobiorca musi dostarczyć zarówno dokumenty dotyczące nieruchomości (umowa kupna, umowa z deweloperem, zaświadczenie ze spółdzielni mieszkaniowej, odpis z księgi wieczystej), jak i dokumenty poświadczające dochód i jego wysokość.

Jeszcze do niedawna można było wybierać kredyt w polskich złotych lub w obcej walucie. Jednak wprowadzone ostatnio przepisy znacznie ograniczyły możliwość uzyskania kredytu we frankach, euro czy dolarach wyłącznie do osób, które uzyskują dochody w tych walutach. Jest jeszcze na rynku spora grupa kredytów na przykład we frankach szwajcarskich, których właściciele zastanawiają się nad możliwością ich przewalutowania. Jest to zawsze dość ryzykowne posunięcie, po pierwsze z racji zmienności kursów walut, po drugie, ponieważ za każdą tego typu operację trzeba zapłacić prowizję. Większości z nas pozostaje jednak do rozstrzygnięcia tylko problem okresu kredytowania i wysokości wkładu własnego, od tego bowiem w największym stopniu będzie zależała wysokość miesięcznych rat. Natomiast kwestia, kiedy najlepiej wziąć kredyt, zależy przede wszystkim od posiadania wystarczającej zdolności kredytowej i od ogólnej sytuacji rynkowej.

Kredyt hipoteczny u Doradcy Finansowego?

Jeśli myślisz o zaciągnięciu kredytu hipotecznego we Wrocławiu, to na pewno bijesz się z myślami. Nic w tym dziwnego, w końcu jest to zadłużenie, które zaciąga się na bardzo wiele lat. Ponadto wiążą się z tym oczywiście różne kwestie prawne, w których również trudno się zorientować komuś, kto chce zdecydować się na wybór kredytu mieszkaniowego we Wrocławiu. W takim przypadku pomocny okaże się doradca kredytowy. Taka osoba działa w imieniu swoich klientów i robi wszystko, by wyjaśnić wszystkie zawiłości, tłumacząc dokładnie i przede wszystkim jasno, każdy zapis umów, jakie zawiera kredyt hipoteczny oferowanych przez bank. Podejmując z nami współpracę, możesz być spokojny o to, że znajdziemy najkorzystniejszą w danej chwili ofertę na rynku. Pomogliśmy już wielu osobom, dlatego też jesteśmy pewni, że uda się nam pomóc i Tobie. Wystarczy się z nami skontaktować, na pewno znajdziemy kredyt hipoteczny we Wrocławiu skrojony do twoich potrzeb.

Działamy na rynku tak długo, że nawiązaliśmy stosowne umowy Z bardzo wieloma bankami ani, co daje nam możliwość wybrania oferty z krajowej specjalnie dla ciebie. Przy pierwszej rozmowie przeprowadzamy dokładny wywiad na temat dochodów i źródeł, by realnie ocenić Twoje szanse i na uzyskanie kredytu mieszkaniowego we Wrocławiu. Jesteśmy po to, by pomóc spełniać marzenia wszystkim tym którzy chcieliby zamieszkać w stolicy dolnego Śląska. Mamy za sobą wiele udanych transakcji, dlatego też z całą pewnością twierdzimy, że możemy pomóc również i Tobie! Skontaktuj się z nami a przekonasz się że nie rzucamy słów na wiatr. Dołącz do ludzi którzy dzięki naszej pomocy, przy uzyskaniu kredytu hipotecznego we Wrocławiu cieszą się mieszkaniem w tym pięknym mieście.

Sprawdź opinie dotyczące naszej firmy od naszych klientów: https://kredytywroclaw.com/doradca-kredytowy-wroclaw-opinie/

 

Godziny pracy:

  • 8:00 - 17:00
  • nieczynne

Kredyt na mieszkanie we Wrocławiu - z nami to proste!

W ostatnich miesiącach wielu ludzi, a tym bardziej młodych osób coraz częściej myśli o tym, aby pójść na swoje i zakupić swoje pierwsze lokum. Mieszkania wybierane przez młodych ludzi zlokalizowane są najczęściej w większych miastach, które tętnią życiem. Niestety, mimo że na rynku jest wiele dostępnych mieszkań nie każdego, czy to młodego, czy starszego stać na własne mieszkanie i tu z pomocą przychodzi bank, a dokładniej możliwość wzięcia kredytu na zakup mieszkaniaBanki bardzo często stawiają ciężkie do spełnienia warunki, z którymi przeciętny człowiek nie jest sobie sam poradzić. Mowa tu o wkładzie własnym czy zawiłych ciężkich do zrozumienia umowach. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług pośrednia finansowego, który bez problemu pomoże dobrać nam najbardziej odpowiedni kredyt. Po to, abyśmy mogli go łatwo spłacać, a jednocześnie cieszyć się tym, że mamy swoje własne mieszkanie.