Kredyty dla firm Wrocław – bezpłatne porównanie!

Prowadzisz firmę we Wrocławiu i szukasz dodatkowego finansowania? Nie wiesz który kredyt firmowy we Wrocławiu będzie najtańszy? Skontaktuj się z nami, porównamy oferty kredytów dla firm za darmo!

Prowadzenie własnej firmy wiąże się ze sporymi wydatkami finansowymi. Często zdarza się tak, że firma nie ma odpowiednich zasobów w budżecie i musi zdecydować się na kredyt firmowy we Wrocławiu. To bardzo odpowiedzialne działanie, ponieważ zobowiązanie należy regularnie spłacać, aby nie narobić sobie większych kłopotów. Utrzymanie się w wybranej branży nie jest jednak łatwe. Niekiedy należy na to przeznaczyć bardzo dużo pieniędzy, a firmy nie mają skąd ich brać. W takich sytuacjach nie można się jednak poddawać. Warto zdecydować się na kredyty, dzięki którym firmy mogą poprawić swoją sytuację finansową i ruszyć z miejsca, a więc stać się bardziej konkurencyjne.

Kredyty dla firm we Wrocławiu, sprawdź które są najlepsze?

Nasi niezależni eksperci finansowi z Wrocławia przygotowali dla Państwa szereg ciekawych ofert kredytowych, dzięki czemu po krótkiej i rzeczowej analizie można wybrać dla siebie właściwe propozycje. Wiele zależy oczywiście od tego, jakie zobowiązanie interesuje kredytobiorców. Jeśli będzie ono duże, wtedy ofert będzie musiało być więcej, gdyż takie zobowiązania wiążą się w zdecydowanej większości przypadków z długim terminem spłaty, a więc decyzja musi być jak najbardziej przemyślana. Nie warto polegać wtedy na pośpiechu, lecz skupić się na cierpliwych poszukiwaniach. W ten sposób znajdzie się idealną ofertę i firma wyjdzie na prostą w zakresie finansowym.

Przygotowaliśmy dla naszych klientów kilka ciekawych propozycji kredytowych, w tym:

 • kredyty obrotowe - pozwalają one zainteresowanym na bezpieczne utrzymanie pełnej płynności finansowej. Sytuacja nie jest więc niczym zagrożona, a przedsiębiorstwo może dalej działać na rynku. Kredyty obrotowe przeznaczone są głównie na sfinansowanie bieżących działań finansowych w danej firmie,
 • kredyty konsolidacyjne - najbardziej popularna grupa kredytów wśród firm. Kilka kredytów może zostać przemianowanych na jeden, dzięki czemu wygodniej się go spłaca i ma się pełną kontrolę nad swoją obecną sytuacją finansową. Wysokość miesięcznych rat jest wtedy niższa, podobnie jak oprocentowanie, chociaż czas spłaty może się przy tym wydłużyć,
 • kredyty inwestycyjne - są to kredyty udzielane na konkretne inwestycje finansowe, dlatego firmy muszą przedstawić naszym ekspertom swoje plany. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować do Państwa odpowiedni kredyt, który poprawi sytuację finansową przedsiębiorstwa.

Jak widać, rozwiązań finansowych nie brakuje. Wystarczy zaangażować się w proces poszukiwań, a na pewno nie zostanie się z niczym.

Bezpłatne porównanie ofert kredytów dla firm we Wrocławiu

Wyróżnia nas dbałość o interesy poszczególnych klientów oraz to, że działamy bezpłatnie. Prowizję pobieramy bezpośrednio od banku, chociaż nie współpracujemy na co dzień z żadną instytucją, pod nikogo nie podlegamy, więc jesteśmy całkowicie bezstronni. Mogą być Państwo spokojni o to, że działamy uczciwie i staramy się wybrać dla naszych klientów jak najlepsze oferty kredytowe. Każda firma z Wrocławia może błyskawicznie skorzystać z naszych usług i mieć pewność, że w krótkim czasie jej sytuacja finansowa ulegnie zdecydowanej poprawie. W swojej ofercie posiadamy szereg różnorodnych ofert, nasi doradcy je dla Państwa rzeczowo przeanalizują.

Dlaczego warto zaufać doradcom kredytowym z Wrocławia?

Zaufanie naszym doradcom kredytowym to strzał w dziesiątkę, ponieważ:

 • działamy bezpłatnie,
 • stale poszerzamy naszą ofertę,
 • dbamy o każdego klienta,
 • skutecznie wyliczamy zdolność kredytową firmy,
 • wspieramy firmy w kontaktowaniu się z poszczególnymi bankami,
 • pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności.

Widać wyraźnie, że powierzenie nam swoich interesów to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli ktoś nie ma pomysłu na to, jak uratować swoją firmę przed bankructwem. Gorsze okresy finansowe mogą przytrafić się w każdym przedsiębiorstwie, jednak nasi doradcy kredytowi poradzą sobie z wszystkimi możliwymi wyzwaniami. Nie zostawimy nikogo bez pomocy. Najważniejszym elementem jest jednak zbadanie aktualnej zdolności kredytowej, dlatego pomożemy firmom w takich wyliczeniach, aby dobrać dla nich korzystną ofertę kredytową. Skontaktuj się z naszymi doradcami kredytowymi z Wrocławia już dziś! 

Sprawdź również oferty faktoringu dla firm we Wrocławiu

 
 • 8:00 - 17:00
 • nieczynne

Kredyt inwestycyjny we Wrocławiu

Kredyt inwestycyjny to często jedyny sposób na sfinansowanie rozwoju przedsiębiorstwa. Aby otrzymać dofinansowanie z banku, klient musi jednak spełnić rygorystyczne warunki wynikające z prawa bankowego. Inwestycja powinna prowadzić do powiększenia majątku trwałego i być dobrze udokumentowana kosztorysami. W dzisiejszych czasach samodzielny wybór kredytu inwestycyjnego to dość ryzykowne posunięcie. Oferty banków są niezwykle podobne. Nawet niewielka różnica w oprocentowaniu może zaważyć na powodzeniu Twoich planów. Zachęcamy Cię do kontaktu z doświadczonym pośrednikiem finansowym, który wykona darmowe porównanie kredytów i wyjaśni zawiłości przepisów bankowych. Nasi eksperci finansowi z Wrocławia korzystają z zaawansowanego kalkulatora kredytowego, który pozwala na szybkie przeanalizowanie oferty z różnych banków. Dzięki ich doświadczeniu zaoszczędzisz na odsetkach od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych, co zwiększy Twoje szanse na powodzenie inwestycji.