Doradca Kredytowy Wrocław opinie – Doradca Finansowy


Szukasz Doradcy Kredytowego z Wrocławia który ma dobre opinie i jest polecany?


Jesteśmy Niezależnymi Doradcami Finansowymi - naszą pracą jest pomaganie innym. Rekomendacje i opinie naszych klientów są dla nas rzeczą bardzo istotną. Każda rekomendacja motywuje nas do dalszego rozwoju oraz jeszcze cięższej pracy dla naszych Klientów. Poniżej przedstawiamy opinie z portali Google Moja Firma oraz Facebook które zostały wystawione przez naszych Klientów.

Profesjonalna obsługa, bardzo szeroka oferta kredytów, bezpłatna pomoc we wszystkich formalnościach 🙂 Czego chcieć więcej?! Super, dziękuję bardzo i polecam wszystkim

Ernest Er.

Świetnie eksperci kredytowi! Potrzebowałem porównania ofert kredytowych trzech banków, doradca sprawdził oferty i wybraliśmy lepszą. Jak się okazało w skali 25 lat oferta była lepsza o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dziękuję i polecam wszystkim

Paweł Kozłowski

Znajomy polecił mi tą firmę i się nie zawiodłem! Bardzo sprawnie przeprowadzili mnie przez cały proces kredytowy. Dziękuję i polecam zainteresowanym - pozdrawiam, Michał.

Michał Brzoza

Najlepszy doradca finansowy we Wrocławiu, pomógł mi w doborze kredytu hipotecznego a mężowi wynegocjował lepsze warunki kredytu firmowego. Serdecznie polecam wszystkim i dziękuje za pomoc. Współpraca na najwyższym poziomie 5/5

Katarzyna Wolska

Bardzo sprawna pomoc w finansach osobistych, polecam wszystkim i dziękuję za pomoc

Weronika Sieradzka

Bardzo sprawna pomoc przy konsolidacji kredytów gotówkowych. Dzięki współpracy z doradcami finansowymi mogę spłacać jedną ratę zamiast 3. Dziękuję bardzo za pomoc i polecam wszystkim zainteresowanym niezależnym doradztwem finansowym we Wrocławiu.

Kamil Gała

Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu hipotecznego we Wrocławiu! Polecam wszystkim którzy nie mają czasu chodzić po bankach. Dziękuje i pozdrawiam.

Izabela Szyszka

Bardzo bogata oferta produktów kredytowych. Polecam wszystkim którzy chcą porównać kredyty bankowe ale nie mają czasu robić tego na własną rękę. Dziękuję za pomoc przy moim kredycie hipotecznym. Pozdrawiam Przemek.

Przemysław Rojek

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracy z tą firmą. Pomogli nam uzyskać kredyt hipoteczny. Współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie, byliśmy na bieżąco informowani o wszystkich krokach, Dziękujemy raz jeszcze za pomoc, jesteśmy w pełni zadowoleni z usług niezależnych doradców kredytowych.

Dominik Sosnowski

Bardzo sprawny i profesjonalny Doradca Finansowy. Interesowała mnie współpraca przy kredycie hipotecznym we Wrocławiu. Doradca porównał dla mnie aktualne oferty kredytów bankowych i dobraliśmy najkorzystniejsze rozwiązanie dla mnie. Dziękuję za pomoc i polecam innym.

Ela Gacek

Super firma! Pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania we Wrocławiu. Sprawdzili za mnie wszystkie aktualne oferty kredytów bankowych i dobraliśmy najtańszy kredyt. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie.

Dawid Podbioł

Dziękuję za pomoc w konsolidacji moich kredytów.Dzieki wam mogę spłacać jedną mniejszą ratę a nie kilka z którymi miałem problem.Polecam którzy chcą skonsolidować swoje zobowiązania.

Daniel Zastawny Hydro-dan

Bardzo sprawna pomoc przy doborze kredytu dla firmy. Doradca porównał dla mnie kilka ofert kredytów i wspólnie wybraliśmy najlepsze rozwiązanie dla mojej działalności. Polecam wszystkim zainteresowanym kredytem we Wrocławiu. Rekomenduję tą firmę 5/5!

Olkhovyk Maksym

Polecam tą firmę, dobrali mi bardzo dobry kredyt hipoteczny we Wrocławiu. Uprzejmi i bardzo pomocni, na pewno się nie zawiedziecie!

Mateusz Felicki

Bardzo sprawna pomoc przy uzyskaniu kredytu we Wrocławiu. Znajomy polecił mi tą firmę bo sam przez nią brał kredyt hipoteczny. Polecenie okazało się trafne, pomogli mi w całej papierologii związanej z wnioskiem kredytowym. Polecam wszystkim i dziękuję za pomoc.

Adrian Bednarz

Polecam tego doradcę kredytowego z Wrocławia, potrzebowałem kredytu hipotecznego i dzięki współpracy z tą firmą mam najtańszy kredyt w Polsce. Pomogli mi we wszystkich formalnościach, polecam wszystkim zainteresowanym!

Michał Jasiński

Rozwijam firmę i potrzebowałem kredytu firmowego we Wrocławiu, trafiłem na tą firmę Doradców Kredytowych przez internet i się nie zawiodłem! Dorada finansował porównał dla mnie kredyty i wybraliśmy opcje z najmniejszą marżą i niskim oprocentowaniem. Dzisiaj kredyt jest już uruchomiony i cieszę się niską ratą oraz nowym sprzętem w firmie. Dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym kredytami we Wrocławiu.

Julian August Kostrzewski

Po przeprowadzce z Krakowa do Wrocławia potrzebowałem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania i z polecenia trafiłem do tej firmy. Wszystkie procedury przebiegły sprawnie, doradca kredytowy porównał dla mnie oferty kilku banków i wspólnie wybraliśmy najkorzystniejszą dla mnie ofertę kredytu. Polecam wszystkim i dziękuję za pomoc.

Paweł Piskorski

Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu dla mojej firmy. Bank odmówił kredytu więc udałem się do Doradcy Kredytowego we Wrocławiu i pomimo, że pani w banku twierdziła, że się "nie da", to Doradca jednak pokazał, że się da! Polecam wszystkim osobą zainteresowanym kredytem dla swojej firmy. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

Marcin Dziadosz