Gotówkowy kredyt na 10 lat – warto czy nie?

Gotówkowy kredyt na 10 lat – warto czy nie?

Odpowiedzią na pytanie dotyczące tego, gdzie wziąć kredyt gotówkowy są propozycje doradców kredytowych. Bardzo atrakcyjne są kredyty w Idea Banku. Firma należy do największych pośredników kredytowych w naszym kraju. Specjalizuje się w kredytach na zakup samochodu, hipotecznych i gotówkowych.

Gotówkowy kredyt na 10 lat – warto czy nie?
Gotówkowy kredyt na 10 lat – warto czy nie?

Współpracuje z 30 liczącymi się na rynku instytucjami finansowymi. IDEA BANK ma rozbudowaną sieć dystrybucji. Klienci mogą szukać pomocy w ponad 40 placówkach oraz sieci punktów partnerskich. Doradcy kredytowi tego banku nie pobierają prowizji za swoje usługi. Ponieważ sprzedają produkty przygotowane przez różne banki, to mają od nich płacone prowizje. W związku z tym doradcy są zainteresowani tym, by klientom udało się otrzymać kredyt. Jeżeli nie udało nam się samodzielnie otrzymać kredyty bankowego lub mamy specyficzne potrzeby kredytowe, to powinniśmy skorzystać z pomocy doradców.

Dzięki szerokiemu przeglądowi rynku będą w stanie wyszukać dla nas ciekawe produkty. Niektórzy klienci potrzebują kredytu, ale ich zdolność kredytowa nie pozwala na płacenie wysokich rat. Doradca bez problemu znajdzie kredyt na 10 lat, którego miesięczna obsługa będzie na tyle niska, że nie nadwyręży zdolności do zaciągania zobowiązań. Osoby prowadzące działalność gospodarczą na własny rachunek często mają kłopoty z udokumentowaniem dochodów.

Dla nich doradcy wyszukają  kredyt na oświadczenie, który nie będzie wymagał skomplikowanej procedury. Doradcy kredytowi pomagają wypełnić wnioski kredytowe, badają zdolność kredytową, wspomagają kredytobiorców w kompletowaniu niezbędnych dokumentów. Niekiedy podpowiadają, w jaki sposób można zwiększyć swoją zdolność kredytową i jakich produktów się pozbyć, aby płacić niższe raty i dysponować większą gotówką. Z punktu widzenia klientów działalność doradców finansowych jest bardzo opłacalna.

Zwłaszcza, że nic nie ryzykują udając się po pomoc. To od doradcy w banku Idea, jego fachowości i pomysłowości zależy, czy zarobi prowizję pomagając kredytobiorcy zaciągnąć nisko oprocentowany kredyt hipoteczny lub wziąć pożyczkę.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów we Wrocławiu

Telefon: +48 533 88 78 78

Komentarze są wyłączone.